Paykasa Nedir?

Paykasa hakkında merak edilenleri sizin için cevaplıyoruz.

Paykasa e-pin kartını satın almak çok kolay. Hemen paykasa almak için bizimle canlı yardım üzerinden, skype adresimizden yada telefon numaramızdan iletişime geçebilirsiniz. Sitemiz kıbrıs üzerinden faaliyet göstermektedir.

Aşağıdaki yöntemlerden bizimle birini kullanarak iletişime geçebilirsiniz.
- Skype adresimizi nakitkart olarak aratınız ve ekleyiniz. (dolandırıcıları eklemeyiniz)
- Telefon üzerinden 0532 178 00 00 numarayı arayabilirsiniz.
- Canlı yardımı için sitemizin üst sağ ve alt sağ bölümlerinde bulunan canlı yardım butonuna basabilirsiniz.

Paykasa almak istiyorsanız ilk aşama bizimle iletişime geçmeniz ve hesap bilgilerimizi almanızdır. Hesap bilgilerimiz güvenlik nedeniyle sadece SMS olarak telefon numaranıza iletilmektedir.
İnternet üzerinden para transferi olarak havale/eft yapabilirsiniz. EFT işlemi farklı bankalar arası para transferi olup sadece iş günlerinde mesai saatleri içinde gerçekleşmektedir.
Banka hesabınız yoksa alternatif olarak bankamatiklerden kartsız işlem yapabilirsiniz. Unutmayınız ki bazı bankamatiklerde kesinti olabilmektedir, bu sebeple olabildiğince kesinti yapmayan bankamatikleri tercih etmenizde fayda vardır.
Bankamatiklerin kesinti ücretleri değişiklik gösterebilir ve en az 5 TL olup 10 TL kesen bankalarda vardır. Bankamatik kesintileri siz değerli müşterilerimize ait olduğundan almak istediğiniz pin miktarının satış tutarının üzerine ekleyerek işlem yapmalısınız.
Hesap bilgilerimiz size iletildikten sonra ödeme yapıp bizimle tekrar iletişime geçmelisiniz ve ödeme bilgilerinizi bize iletilmelisiniz. Hangi banka üzerinden hangi isimle kaç TL yatırdığınızı müşteri temsilcimize iletmelisiniz. İşlem detaylarının sizden isteneceğini lütfen unutmayınız ve kartsız işlemlerde makbuzunuzu saklayınız. Size sorulacak sorular işlem güvenliği ve kişiyi doğrulama nedeniyle olacaktır.
Ödeme bilgilerinizin ardından işlem yaptığınız bankada ki hesabımız kontrol edilmektedir ve size pin numaranız SMS olarak iletilmektedir. İşlemlerin kontrolü bize bildirim yapmanızın ardından 2 dakika kadar sürmektedir ve o sürede canlı yardımda, skype hattında bekleyebilirsiniz.

Tarafınıza iletilen pin numarası ana merkezin sisteminden otomatik üretilmektedir ve size iletildikten sonra 1 yıl kullanabilirsiniz yani geçerliliği vardır. Size iletilen pin numaralarında hata veya sorun kesinlikle yaşanamaz.
Canlı destek ekibimiz pin numaranızı size ilettikten sonra da sizin yanınızdadır. Her türlü soru ve sorunlarınız için bize tüm iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.
Şirketimiz ve sitemiz üzerinden yaptığınız tüm işlemler ve aldığınız tüm pin numaralarını sitemizde bulunan KULLANIM ŞARTLARI na ve YASAL UYARI lara uygun kullanacağınızı kabul edersiniz, Türkiye'de yaşayan müşterilerimiz ve üyelerimiz Türkiye yasa ve kanunları çerçevesinde kullanmanız gerekmektedir, şirketimiz ve sitemiz bu yönde hizmet vermektedir.